V petek, 1. 12. 2023, smo imeli na naši podružnični šoli že tradicionalni Miklavžev sejem. Začeli smo ga s prireditvijo, na kateri so učenci 4. in 5. razreda zaigrali predstavo Kdo je napravil Vidi srajčico, učenci od 1. do 3. razreda pa so s pesmimi in kratkimi igranimi zgodbicami prikazali oblačila nekoč in danes. Po predstavi smo obiskovalce povabili na Miklavževe stojnice, kjer so si lahko izbrali različne izdelke, ki so jih tekom meseca novembra izdelali učenci, na pomoč pa so nam na tehniškem dnevu prišli tudi stari starši. V sklopu prireditve smo organizirali tudi zbiralno akcijo rabljenih otroških oblačil, ki jih bomo podarili Kriznemu centru za otroke Palčica.

Predstavo smo ponovili še čez en teden (8. 12. 2023) v dopoldanskem času. Tokrat smo namesto stojnic za obiskovalce pripravili Novoletno tombolo.

Vsem obiskovalcem se iz srca zahvaljujemo. Hvala tudi za vaše prostovoljne prispevke, ki so obogatili naš šolski sklad.