SPOŠTOVANI STARŠI, DRAGI UČENCI

Prvi šolski dan bo na PŠ Godovič v petek, 1. 9. 2023.

Pouk bo za učence od 2. – 5. razreda potekal 4 šolske ure (od 7.50 do 11.20).

Ta dan bo jutranje varstvo samo za vozače (od 6.45).

Kombi bo vozil po ustaljenem voznem redu.

Malica in kosilo bosta prvi šolski dan organizirana za učence od 2. – 5. razreda.

Starši uredite/preverite prijavo na kosilo preko portala Moja malica (to bo mogoče od 30. avgusta dalje). V primeru težav pišite na prehrana@os-idrija.si.

Prosimo vas, da v beležko zapišete, ali je otrok prijavljen na kosilo in do katere ure bo prvi dan v podaljšanem bivanju.

V šolo prvi dan prinesite vse šolske potrebščine, ki ste jih kupili sami (vse potrebščine naj bodo podpisane). V šoli boste prejeli učbenike in 1. triada tudi delovne zvezke, ki jih boste odnesli domov in zavili ter podpisali.

Tako prvi dan kot vse ostale dni v letu v šolo vstopate le zdravi učenci.

V šolo vstopate sami, brez staršev.

V šolskih prostorih je obvezna nošnja copat.

Na poti v šolo in domov upoštevajte cestno-prometna pravila.

Od 4. 9. 2023 se bo jutranje varstvo izvajalo za učence vozače in prvošolce oziroma učence prve triade od 6.30 dalje.

Ostali učenci vstopate od 7.30 do 7.45, ko se bodo šolska vrata zaklepala.

Dragi učenci, spoštovani starši, želimo vam zdravo in uspešno šolsko leto 2023/24.

Kolektiv PŠ Godovič